بازکردن لوله و رفع گرفتگی توالت فرنگی

بازکردن لوله و رفع گرفتگی توالت فرنگی

۵
(۲)

گرفتگی چاه توالت مشکلی است که ممکن است برای همه ما پیش آمده باشد. اغلب باز کردن لوله و رفع گرفتگی توالت فرنگی منجر به کثیف شدن خانه و سرویس بهداشتی میشود و همین امر نیز تبدیل به یک معضل بزرگ برای افرادی است که به نظافت خانه اهمیت میدهند. از این رو ما در این مقاله درباره علل مختلف گرفتگی لوله توالت فرنگی صحبت میکنیم و به روش های گوناگون باز کردن لوله و رفع گرفتگی توالت فرنگی میپدازیم. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

علل گرفتگی لوله و توالت فرنگی

گرفتگی توالت فرنگی میتواند دلایل متفاوتی داشته باشد که با توجه به به هر علت نحوه بازکردن لوله و رفع گرفتگی توالت فرنگی نیز متفاوت است؛ از این رو خوب است بدانید که این دلایل عبارتند از:

  • رفع گرفتگی لوله و توالت فرنگی به وسیله اشیا
  • گرفتی لوله و توالت فرنگی با مدفوع
  • رفع گرفتگی لوله و توالت فرنگی به وسیله صابون
  • گرفتگی لوله و توالت فرنگی با دستمال کاغذی
  • رفع گرفتگی توالت فرنگی با افتادن دستمال در دستشویی
  • گرفتگی لوله و در مواقعی توالت فرنگی به وسیله مو

امروزه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و یا نشت یابی های لوله ها بسیار حائز اهمیت و قابل توجه است که با استفاده از انواع دستگاه هایی که کارآمدی حرفه ای دارند انجام می شود. شرکت تاراز تاسیسات ارائه دهنده خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با بروزترین دستگاه ها به صورت تخصصی می باشد. برای دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با ما تماس بگیرید.

علل گرفتگی لوله و توالت فرنگی
علل گرفتگی لوله و توالت فرنگی

روش های رفع گرفتگی لوله و توالت فرنگی

برای بازکردن لوله و رفع گرفتگی توالت فرنگی راه ها و روش های متفاوتی وجود دارد که به کمک این روش ها شما بتوانید خودتان بدون اینکه با لوله باز کنی تماس بگیرید به وسیله ابزار خانگی گرفتگی را رفع کنید. البته که باید توجه داشته باشید که روش های پیشنهادی برای گرفتگی های جزئی می‌باشد چراکه در صورتی که گرفتگی جدی باشد به کمک این روش های خانگی نمیتوانیم لوله ها را باز کنیم و بایستی با افراد حرفه ای در این زمینه تماس بگیریم. این روش های خانگی شامل موارد زیر میباشند:

روش باز کردن گرفتگی توالت فرنگی به کمک چسب نواری

در این روش شما به چسب نواری ۵ سانتی نیاز دارید. در ابتدا با چسب نواری به طور کامل روی دستشویی فرنگی را بپوشانید به طوری که فضای داخل توالت در آن محبوس شود. در قدم بعدی با دستتان به بالای چسب فشار وارد کنید، در این صورت شما توانسته اید مانند تلنبه عمل کنید. سپس بعد از اینکه چند بار با دست به بالای چسب فشار وارد کردید چسب را از روی توالت بردارید و اگر گرفتگی جزئی باشد به کمک همین تلنبه ها گرفتگی لوله های توالت رفع میشود. پیشنهاد می کنیم مقاله رفع بوی بد سرویس بھداشتی را در سایت تاراز تاسیسات برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

باز کردن گرفتگی لوله ها و توالت فرنگی به کمک آب گرم

برای باز کردن لوله و رفع گرفتگی توالت فرنگی اب گرم همیشه ایده ای خوب و موثر بوده است. برای این کار یک سطل آب گرم را داخل توالت و یا لوله ها ریخته و منتظر بمانید تا ببینید که روشی موثر است یا نه! در اغلب موارد اگر گرفتگی جزئی باشد همین آب گرم باعث باز شدن لوله ها میشود. فقط در خاطر داشته باشید که از آب جوش استفاده نکنید! چرا که ممکن است منجر به شکستن کاسه توالت فرنگی شود.

نحوه باز کردن گرفتگی لوله و توالت فرنگی به کمک آویز لباس

اگر لوله توالت فرنگی شما گرفته است ممکن است شی باعث این گرفتگی لوله شده باشد. در این صورت شما میتوانید به کمک یک آویز لباس گرفتگی لوله را باز کنید، اینگونه که آویز فلزی را به مانند یک قلاب درست کنید و برای جلوگیری از آسیب به لوله قسمت خمیده قلاب را با یک پارچه بپوشانید، سپس آنرا وارد لوله کنید و هل دهید تا گرفتگی را رفع کنید؛ اگر گرفتگی جزئی باشد این روش میتواند موثر عمل کند درغیر این صورت بایستی که از متخصصان در این زمینه کمک بگیرید.

سرویس بهداشتی یکی از مکان هایی است که به دلیل موقعیتی که دارد همواره بستری برای ایجاد نم می باشد. رفع نم سرویس بهداشتی بدون تخریب یکی از نیازهای بسیاری از ساختمان ها می باشد. رفع نم سرویس بهداشتی بدون تخریب توسط شرکت تاراز تاسیسات قابل انجام می باشد. برای دریافت خدمات رفع نم سرویس بهداشتی با ما تماس بگیرید.

باز کردن لوله توالت فرنگی به کمک محلول لوله بازکن

یکی از روش هایی که در باز کردن لوله و رفع گرفتگی توالت فرنگی مفید است محلول لوله باز کن است. محلول های لوله باز کن را میتوانید به صورت آماده از فروشگاه ها تهیه کنید نحوه استفاده از آن روی بسته درج شده اند و یا حتی میتوانید خودتان در خانه محلول لوله باز کن خانگی درست کنید.
برای درست کردن محلول لوله باز کن خانگی شما به سرکه و جوش شیرین نیاز دارید؛ این دو ماده با هم ترکیب بسیار قوی هستند که باعث رفع علت انسداد گرفتگی میشود. مراحل درست کردن این محلول اینگونه است که:

  • در ابتدا یک فنجان آب گرم را با نصف فنجان سرکه مخلوط کنید.
  • در قدم بعدی نصف فنجان جوش شیرین را در توالت فرنگی بریزید.
  • سپس محلول آب و سرکه را روی جوش شیرین بریزید.

این محلول شروع به جوشیدن میکند و همین ترکیب موجب میشود ۹۰ درصد از آلودگی های لوله فاضلاب تمیز شود و علت مسدود شدن لوله را نیز رفع میکند. بعد از نیم ساعت با باز کردن آب باز شدن گرفتگی لوله ها را چک کنید. شایان به ذکر است که این ترکیب که برای رفع بوی بد فاضلاب نیز موثر است. در صورت نیاز به خدمات تشخیص ترکیدگی لوله تهران با شرکت تاراز تاسیسات تماس بگیرید مجموعه تاراز تاسیسات با بهره گیری از بروزترین دستگاه ها و مجرب ترین افراد آماده ارائه خدمات تاسیسات و تشخیص ترکیدگی لوله و تشخیص نم و رطوبت با دستگاه در تمام مناطق تهران می باشد.

روش های رفع گرفتگی لوله و توالت فرنگی
روش های رفع گرفتگی لوله و توالت فرنگی

تلنبه پلاستیکی

دیگر روش موثر برای باز کردن لوله و رفع گرفتگی توالت فرنگی تلنبه های پلاستیکی کوچک است؛ پیشنهاد میکنیم که همواره یکی از این تلنبه ها را در خانه داشته باشید، به کمک این تلنبه ها لوله را گرفتگی جزئی لوله را میتوانید به راحتی باز کنید. لوله کشی آب و فاضلاب در ساختمان سازی بسیار مهم است برای دریافت خدمات تعمیرات لوله کشی آب ساختمان با شرکت تاراز تاسیسات در تماس باشید.

فنر دستی

فنر دستی نیز در صورتی که روش های قبلی موثر نبود میتواند به عنوان آخرین روشی باشد که شما در خانه بدون کمک گرفتن از افراد ماهر بتوانید لوله را باز کنید. در باز کردن لوله ها به این روش توجه داشته باشید که نباید فنر به گونه ای باشد که باعث آسیب به لوله ها شود. استفاده از این روش اینگونه است که فنر را به درون لوله وارد کنید تا به عامل انسداد لوله برخورد کند، در قدم بعدی با چرخاندن فنر گرفتگی را باز کنید.

روش های گوناگونی برای باز کردن لوله و رفع گرفتگی توالت فرنگی وجود دارد، اما درصورتی که گرفتگی ها جزئی باشد؛ اگر روش های بالا موثر نبود، شما کافیست با تیم ما تماس بگیرید.تاراز تاسیسات با چند سال سابقه فعالیت در این زمینه حرفه ای ترین افراد را در زمینه باز کردن لوله و رفع گزفتگی توالت فرنگی، رفع ترکیدگی لوله، تشخیص نم و رطوبت و… استخدام کرده اند، شما درصورتی که متوجه شدید گرفتگی لوله مشکلی جزئی نیست کافی است با ما تماس بگیرید و باز کردن گرفتگی را به ما بسپارید. علت نشتی فلاش تانک توالت فرنگی از مقالات جدید سایت تاراز تاسیسات می باشد که توصیه می کنیم این مقاله را جهت کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

روش های بازکردن لوله و رفع گرفتگی توالت فرنگی چیست؟

روش باز کردن گرفتگی توالت فرنگی به کمک چسب نواری و آب گرم و آویز لباس و محلول لوله بازکن و … برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم این مقاله را از سایت تاراز تاسیسات مطالعه کنید.

علل گرفتگی لوله و توالت فرنگی چیست؟

گرفتگی توالت فرنگی می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد که با توجه به به هر علت نحوه باز کردن لوله و رفع گرفتگی توالت فرنگی نیز متفاوت است در این مقاله به بررسی علل گرفتگی لوله و توالت فرنگی پرداخته ایم با ما همراه باشید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا ۵ / ۵. تعداد آرا: ۲

تا کنون امتیازی داده نشده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.