تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر

۴.۸
(۶)

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در زمره پیشرفته ترین و مطمئن ترین روش ها برای پیدا کردن محل دقیق نشتی و ترکیدگی می باشد زیرا همان طور که می دانید در صورتی که نشتی لوله در ساختمان رخ داده باشد اگر سریع تر برای تعمیر و یا تعویض لوله ها اقدام نکنید موجب بروز خسارت های سنگین تری خواهد شد. در این مقاله قصد داریم به بررسی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر بپردازیم و در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم لذا دعوت می کنم با تاراز تاسیسات همراه باشید.

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر

تاراز تاسیسات خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر را به صورت کاملا تضمینی انجام می دهد و به منظور جلب رضایت مشتریان خود در زمان شروع کار ضمانت کتبی به آنان ارائه می دهد، این مرکز خدماتی همچنین ضمن بهره مندی از دستگاه های پیشرفته از نیروهای متخصص و حرفه ای استفاده می کند و مشتریان می توانند تنها با تماس با این مرکز و ضمن مشاوره با کارشناسان اطلاعات لازم در مورد تشخیص ترکیدگی لوله تهران را کسب کنند.

ساختمان های قدیمی که برای سیستم لوله کشی آن ها از لوله های آهنی استفاده شده است بیشتر در معرض ترکیدگی و نشتی لوله آب قرا دارند زیرا این جنس از لوله ها در دراز مدت دچار پوسیدگی می شدند لذا در صورتی که هر گونه آثار نم و رطوبت را در دیوارها و سقف خانه مشاهده کردید هرچه سریع تر برای تعمیر و مرمت آن اقدامات لازم را انجام دهید و از این طریق از بروز خسارت های سنگین تر پیشگیری کنید.

اما ابه این نکته نیز توجه داشته باشید که همیشه ترکیدگی و نشتی لوله را نمی توان از طریق وجود نم و یا رطوبت تشخیص داد به عنوان مثال اگر درساختمان قدیمی زندگی می کنید و لوله های کف حیاط و یا زیرزمین دچار نشتی شوند شما ممکن است متوجه نشوید و برای این امر تنها راه این است که تمامی شیرآلات ساختمان را ببندید و درجه کنتور را چک کنید در صورتی که درجه همچنان در حال چرخش باشد بدین معنا است لوله های کف و یا زیرزمین دچار نشتی و ترکیدگی شده اند. گاهی افزایش یکباره هزینه قبض آب نیز می تواند یکی از دلایل ترکیدگی لوله های آب در ساختمان باشد که در چنین شرایطی بهتر است برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه اقدام کنید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران توسط شرکت تاراز تاسیسات امکان پذیر می باشد. مجموعه تاراز تاسیسات با بهره گیری از بروزترین دستگاه ها و مجرب ترین افراد آماده ارائه خدمات تاسیسات و تشخیص ترکیدگی و نم و رطوبت با دستگاه در تمام مناطق تهران می باشد.

چگونگی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر

تاراز تاسیسات برای این منظور از دستگاه های پیشرفته مختلفی که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند استفاده می کند که از آن جمله می توان به دستگاه های آکوسیک، مادون قرمز و دستگاه تصویری اشاره کرد این سه نوع دستگاه در زمره پرکاربردترین انواع دستگاه های نشت یاب قرار دارند و در بازار ایران نیز به راحتی یافت می شود. البته ذکر این نکته نیز لازم است که برای پیدا کردن محل نشتی در ساختمان های با متراژ کم که عمق دیواری که لوله ها کار گذاشته شده کم می باشد.

از دستگاه آکوستیک صوتی استفاده می شود و نحوه کار آن براساس امواج صدا می باشد که فرستنده و گیرنده بر روی یک کپسول نصب شده اند و تکنسین تاراز تاسیسات از طریق حرکت دادن این کپسول بر روی دیوار نقطه نشت را پیدا کرده و گیرنده محل دقیق آن را به شما اعلام می کند، آکوستیک به کوچکترین صدا حتی در حد یک قطره حساس می باشد. ذکر این نکته لازم است که تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آکوسیک تنها تا عمق دو متری را می تواند تشخیص دهد و برای عمق های بیشتر نیاز به دستگاه های پیشرفته تر با دقت بالا نیاز است.

شرکت تاراز تاسیسات ارائه دهنده خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران با قیمت مناسب می باشد. در صورت نیاز به خدمات تشخیص ترکیدگی لوله فورا با شرکت تاراز تاسیسات تماس بگیرید تا کارشناسان ما به محل شما اعزام شوند. برای استعلام قیمت خدمات و کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تاراز تاسیسات در تماس باشید.

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر
علت ترکیدگی لوله های آب در ساختمان

علت ترکیدگی لوله های آب در ساختمان

از آنجا که لوله هایی که برای سیستم لوله کشی ساختمان نصب می شوند دارای دو نوع آهنی و پلاستیکی می باشند لذا دلیل ترکیدگی هر کدام از انواع این لوله ها را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می دهیم:

علت ترکیدگی لوله های آهنی

عوامل زیادی در ترکیدگی لوله های آهنی آب دخالت دارند که از آن جمله می توان به نحوه لوله کشی، جنس لوله و همچنین فشار آب اشاره کرد، لوله هایی که اکنون در ساختمان های قدیمی مشاهده شده است از نوع فلزی با روکش گالوانیزه می باشد که این روکش نه تنها از واکنش های شیمیایی بلکه از پوسیدگی لوله ها نیز جلوگیری کرده است. با توجه به نتیجه تحقیقاتی که در این زمینه صورت گرفته عمر مفید لوله های آهنی در صورتی که سیستم لوله کشی آن بر اساس استانداردهای موجود انجام شده باشد حدود ۳۵ سال است استفاده از جنس لوله های آهنی مرغوب نیز در این زمینه تاثیر بسزایی دارد.

لازم است که بدانید استفاده از لوله آهنی در ساختمان برای مصرف آب شورب در زمره بهترین نوع لوله کشی ها قرار دارد البته لوله کشی مسی برای این منظور در اولویت قرار دارد زیرا موجودات تک سلولی در این نوع لوله کشی ها قابلیت رشد ندارند اما این نوع لوله کشی هزینه بالایی دارد و همچنین انبساط و انقباض نیز ممکن است موجب ایجاد ترکیدگی آن ها شود، لازم است که بدانید بیشترین عامل ترکیدگی و نشتی در لوله های آهنی حدیده کاری بیش از حد است ولیکن در صورت مشاهده هرگونه آثار نشتی برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با تاراز تاسیسات تماس بگیرید.

برای دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله شرق تهران با شرکت تاراز تاسیسات در ارتباط باشید. شرکت تاراز تاسیسات ارائه دهنده خدمات تخصصی تشخیص ترکیدگی لوله در شرق تهران با قیمت مناسب می باشد. شرکت تاراز تاسیسات همواره با بهره گیری از بروزترین دستگاه ها و مجرب ترین افراد آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی می باشد. 

علت ترکیدگی لوله های پلاستیکی

لوله های پلاستیکی که از جنس پلاستیک پروپیلن می باشند امروزه به دلیل قیمت مناسب در زمره رایج ترین انواع لوله های قابل استفاده در سیستم لوله کشی ساختمان می باشند این لوله ها همچنین قابلیت نصب و حمل آسانی دارند. نشتی در این نوع لوله ها بیشتر در قسمت اتصالات و زانوها مشاهده شده است.

البته در صورتی که جنس این لوله ها مرغوب نباشد در زمان لوله کشی اتصال آن به درستی صورت نگرفته و در نتیجه بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی نشتی و ترکیدگی رخ می دهد. البته در برخی از ساختمان ها که دچار نشست می شوند در صورتی که سیستم لوله کشی آن از نوع پلاستیکی باشد به دلیل ایجاد کشش ممکن است ترکیدگی اتفاق افتد.

اگر در ساختمان محل زندگیتان آثار نم و رطوبت را مشاهده کردید و یا این که صدای مداوم چکه آب را می شنوید حتی زمانی که تمامی شیرآلات بسته است به این معنا است که یکی از لوله ها دچار نشتی شده است لذا هر چه سریع تر برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه اقدام کنید و فرایند نشت یابی را به منظور جلوگیری از خسارت های سنگین تر انجام دهید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت از دیگر خدمات شرکت تاراز تاسیسات می باشد. جهت دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت با هزینه مناسب با شرکت تاراز تاسیسات در تماس باشید. شرکت تاراز تاسیسات بهترین مجموعه برای تشخیص ترکیدگی لوله و رفع آن می باشد.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر
هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر

ممکن است با خود تصور کنید که هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر بسیار بالا می باشد و برای این منظور روش های سنتی را ترجیح دهید اما به این نکته توجه داشته باشید که در روش های قدیمی تر برای پیدا کردن محل نشتی ممکن است که چندین محل را تخریب کنید که با این کار نه تنها زمان زیادی را صرف خواهید کرد بلکه با توجه به این که نقاط تخریب باید مجددا ترمیم شوند لذا از نظر هزینه اصلا مقرون به صرفه نخواهد بود.

اما هزینه نهایی برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر به عوامل مختلفی نظیر متراژ ساختمان، جنس و سایز لوله و همچنین عمق لوله بستگی دارد. مدل دستگاه نشت یاب که توسط تاراز تاسیسات استفاده می شود در تعیین قیمت نهایی تاثیر گذار خواهد بود. در صورت نیاز به دانستن هزینه تشخیص نشت لوله می توانید مقاله هزینه تشخیص نشت لوله را در تاراز تاسیسات مطالعه کنید.

روش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر چگونه است؟

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر با استفاده از امواج و بدون نیاز به تخریب توسط مجموعه تاراز تاسیسات انجام می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با این مقاله همراه باشید.

علت ترکیدگی لوله های آب در ساختمان چیست؟

عوامل زیادی در ترکیدگی لوله های آب در ساختمان دخالت دارند که از آن جمله می توان به نحوه لوله کشی، جنس لوله و همچنین فشار آب اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه نمایید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا ۴.۸ / ۵. تعداد آرا: ۶

تا کنون امتیازی داده نشده است.

2 دیدگاه دربارهٔ «تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر»

  1. برای رفع ترکیدگی لوله تاراز تاسیسات خیلی سریع اقدام کردن با کمترین تخریب این کار را برای من انجام دادن.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.