تشخیص ترکیدگی لوله در شرق تهران

تشخیص ترکیدگی لوله در شرق تهران

۵
(۴)

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در شرق تهران

یکی از اتفاقاتی که ممکن است برای هر خانه ای اتفاق بیفتد، ترکیدگی لوله و نشتی آب است، که بی خیالی و نادیده گرفتن این موضوع می تواند خسارات پر هزینه تر و حتی جبران ناپذیری را به بار آورد. تشخیص ترکیدگی لوله و نشتی در برخی مواقع کار آسانی است، برای مثال چکه کردن شیر حمام، لوله های دستشویی و غیره نمونه ای از نشتی لوله هستند که با تعمیر و یا تعویض شیر آلات می توان از آن جلوگیری کرد.

در کنار نشتی هایی که قابل مشاهده هستند، نوعی نشتی دیگر وجود دارد که به صورت پنهانی صورت می گیرد و متاسفانه تشخیص این نوع نشتی ها کار آسانی نیست و از طرفی در صورت نادیده گرفتن این نوع از نشتی ها، امکان خسارت به ساختمان شما وجود دارد. علاوه بر خسارتی که در اثر ترکیدگی لوله و نشت آب به صورت پنهانی به ساختمان شما وارد می شود، هزینه های مصرفی آب ساختمان شما نیز افزایش می یابد، بنابراین بهتر است به دنبال رفع این نشتی باشید، اما راه حل رفع این نشتی چیست؟ در پاسخ به سوال شما باید بگویم بهتر است تا ادامه ی این مطلب مفید با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی درباره تشخیص ترکیدگی لوله تهران، نشانه های ترکیدگی لوله و راه حل رفع ترکیدگی لوله را به دست آورید.

تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله

برای تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله تنها کافی است به نکات ذکر شده دقت کنید و پس از بررسی این نکات به دنبال راه حل برای رفع آن باشید، که این موارد عبارتند از:

توجه به قبض آب

اگر به یک باره متوجه تغییراتی در هزینه پرداختی قبض آب ساختمان شدید، بهتر است این موضوع را جدی بگیرید و بدانید این تغییر یک باره در قبض آب شما می‌ تواند یک هشدار برای شما باشد.

تست کنتور آب

یکی از راه های تشخیص شکستگی لوله، تست کنتور آب است که برای این منظور ابتدا تمامی شیرهای آب داخل ساختمان را ببندید، سپس به کنتور آب نگاه کنید چنان چه کنتور آب در حال افزایش رقم و یا چرخیدن بود، این بدان معنی است که در لوله های ساختمان شما نشتی و ترکیدگی وجود دارد.

مشاهده قارچ یا کپک روی دیوار

از آن جایی که شکستگی لوله و نشتی آب، باعث خیس شدن و مرطوب ماندن محیط می گردد، محل مناسبی را برای رویش قارچ ها فراهم می کند که در صورت مشاهده قارچ و یا نشانه های کپک روی دیوار می توان تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله را داد.

تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله
تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله

شکم زدن دیوار

از دیگر نشانه های آشکار ترکیدگی لوله، می توان به برآمدگی قسمت هایی از دیوار خانه اشاره کرد، که به اصطلاح به آن شکم زدن هم می گویند.

بوی کپک زدگی

بوی کپک زدگی دیوار و نم داشتن را زمانی متوجه می شوید که چند روز خانه نباشید و پس از بازگشت به خانه این بوی ناخوشایند را حس می کنید، که این مورد نیز از نشانه های ترکیدگی لوله است.

کم شدن یک باره فشار آب

زمانی که ترکیدگی لوله زیاد باشد و آب با فشار زیاد از لوله ها خارج شود، در نهایت خروجی آب توسط لوله ها افزایش می یابد، بنابراین اگر شما متوجه کم شدن ناگهانی و یک دفعه آب شدید مطمئن باشید که لوله های ساختمان شما ترکیده است.

انواع روش های نشتی یابی و ترکیدگی لوله

برای تشخیص دقیق تر نشتی و ترکیدگی لوله شما با دو روش روبه رو هستید، که به بررسی این دو روش می پردازیم:

روش نشتی یابی به روش سنتی

در روش تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله طبق روش سنتی، اساس کار طبق نشانه های نشتی و ترکیدگی لوله می باشد که محل مورد نظر توسط نیروهای انسانی کنده می شود و نشتی لوله را پیدا می کنند و آن را تعمیر و یا تعویض می کنند. یکی از بزرگترین معایب این روش، علاوه بر امکان تشخیص اشتباه محل ترکیدگی و نشتی لوله، هزینه های جبران این تشخیص اشتباه برای صاحب خانه است.

روش نشتی یابی به روش نوین

با پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه های پر قدرت و با دقت بالایی جهت تشخیص ترکیدگی لوله و نشتی آن ساخته شده اند که امکان تشخیص دقیق ترکیدگی لوله را دارا می باشند، و درصد خطا را بسیار کاهش داده اند. شرکت تاراز تاسیسات ارائه دهنده خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران می باشد. در صورت نیاز به خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شمال تهران با قیمت مناسب با شرکت تاراز تاسیسات در ارتباط باشید.

مزیت روش نشتی یابی توسط دستگاه

 • نشتی یابی بدون تخریب و کندن
 • تشخیص دقیق ترکیدگی و نشتی لوله
 • صرفه جویی در زمان

دلایل ترکیدگی لوله

ترکیدگی و نشتی لوله ها علت های متفاوتی دارد که از شایع ترین این دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فرسوده و قدیمی شدن لوله ها
 • وجود اجسام در لوله و گیر کردن آن ها
 • شکسته شدن لوله ها
 • یخ زدن لوله ها در اثر سرمای هوا در فصل زمستان
 • وجود فشارهای غیر قابل تحمل روی لوله ها

عوامل گفته شده همگی در ترکیدگی و نشتی لوله ها تاثیر گذار هستند، که می توانید برای جلوگیری از نشتی و ترکیدگی لوله ها از روش های پیشگیری بهره ببرید. در صورت نیاز به خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران با قیمت مناسب با شرکت تاراز تاسیسات در تماس باشید.

هزینه نشتی یابی و تشخیص ترکیدگی لوله
هزینه نشتی یابی و تشخیص ترکیدگی لوله

روش های پیشگیری از ترکیدگی لوله

مواردی را که ذکر می کنیم روش های جلوگیری از ترکیدگی لوله می باشند که با رعایت این موارد تا حد زیادی می توان از ترکیدگی و نشتی لوله جلوگیری کرد، این موارد عبارتند از:

 • گرم نگه داشتن مخزن آب بیرونی
 • عایق کردن لوله های آب در دسترس داخل خانه
 • تعویض لوله های پوسیده قبل از ترکیدگی

شما با رعایت موارد گفته شده می توانید تا حد زیادی از ترکیدگی و نشتی لوله جلوگیری کنید و با این کار در هزینه های مصرفی خود صرفه جویی کنید. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر توسط شرکت تاراز تاسیسات قابل انجام می باشد. جهت دریافت خدمات با شرکت تاراز تاسیسات تماس بگیرید.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله در شرق تهران

امروزه نشتی یابی و تشخیص ترکیدگی لوله ها توسط دستگاه های متنوعی صورت می گیرد، و با توجه به نوع دستگاه استفاده شده و هزینه هایی که برای تعمیر و یا تعویض لوله ها به کار رفته است، قیمت نهایی فرد متخصص تغییر میکند. لازم به ذکر است که در صورت بروز نشانه هایی از نشتی و ترکیدگی لوله در ساختمان خود می توانید با مجموعه ما در تماس باشید. مجموعه ما یعنی تاراز تاسیسات خدمات ویژه ای از جمله تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشتی لوله طبق جدیدترین و به روز ترین دستگاه ها را ارائه می دهد.

ما در مجموعه تاراز تاسیسات در کنار بهره گیری از دستگاه های پر قدرت و با دقت فراوان، از افراد کار بلد و متخصص نیز در این حرفه بهره می بریم. شما جهت برقراری ارتباط با ما می توانید به صورت غیر حضوری و از طریق همین سایت به ما مراجعه نمایید، و پس از تکمیل فرم های مخصوص، کارکنان ما در محل مورد نظر حاضر می شوند. تشخیص و تعمیر نشتی و ترکیدگی لوله ها در مجموعه ما با بهره گیری از تیم حرفه ای و دستگاه های پر قدرت روز دنیا و با ارزان قیمت ترین و مناسب ترین قیمت صورت می گیرد.

تشخیص ترکیدگی لوله در شرق تهران به چه صورت می باشد؟

برای تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله تنها کافی است به نکات ذکر شده در این مقاله دقت کنید و پس از بررسی این نکات به دنبال راه حل برای رفع آن باشید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

روش های پیشگیری از ترکیدگی لوله چیست؟

گرم نگه داشتن مخزن آب بیرونی و عایق کردن لوله های آب در دسترس داخل خانه و تعویض لوله های پوسیده قبل از ترکیدگی و … برای خواندن ادامه مطلب این مقاله مفید از سایت تاراز تاسیسات را مطالعه کنید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا ۵ / ۵. تعداد آرا: ۴

تا کنون امتیازی داده نشده است.

1 دیدگاه دربارهٔ «تشخیص ترکیدگی لوله در شرق تهران»

 1. سلام محمدی هستم هفته پیش زحمت تعمیر ترکیدگی لوله آب را کشیدید خواستم از این طریق مجدد تشکر کنم برای خدمات و قیمت خوبتون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.