تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران

۵
(۲)

عمر مفید سیستم لوله کشی آب و فاضلاب در ساختمان های مسکونی و اداری ممکن است به دلایل مختلفی به پایان برسد و با عواملی نظیر نشتی و ترکیدگی مواجه شود که در صورت مشاهده چنین موردی بایستی هر چه سریع تر برای پیدا کردن محل نشتی به منظور جلوگیری از وراد آمدن خسارات بیشتر اقدام کنید و برای این منظور شرکت تاراز تاسیسات را به شما پیشنهاد می دهیم. در این مقاله قصد داریم به بررسی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران بپردازیم و در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم دعوت می کنم با ما همراه باشید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران

پیدا کردن محل نشتی اولین قدم برای تعمیر و ترمیم خسارت وارده می باشد که برای این کار تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران را به شما پیشنهاد می دهیم و از این طریق وارد آمدن هر گونه صدمه به اموال و از ایجاد مشکل در ساختمان نیز جلوگیری خواهد شد، در گذشته برای پیدا کردن محل نشتی نقاط مختلفی از ساختمان را تخریب می کردند که این امر خسارات و هزینه های زیادی را برای کارفرما در پی داشت اما خوشبختانه با روی کار آمدن دستگاه های نشت یاب تا حد زیادی در این هزینه ها و همچنین زمان پیدا کردن نشتی صرفه جویی شد.

تیم متخصص تاراز تاسیسات با در اختیار داشتن پیشرفته ترین دستگاه های نشت یاب فرایند نشت یابی، ترمیم و یا تعویض لوله و اتصالات را با ارائه ضمانت نامه برای مشتریان خود انجام می دهد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران

نحوه شناسایی انواع نشتی و ترکیدگی سیستم لوله کشی

نشت آب و فاضلاب اگر به موقع تشخیص داده نشود می تواند منجر به خرابی ساختمان شود و حتی سازه ها و زیرساخت ها را نیز در بر می گیرد که در ادامه انواع نشتی که ممکن است در یک ساختمان تجاری و یا مسکونی رخ دهد را مورد بررسی قرار می دهیم:

نشتی لوله در دیوار

در اغلب ساختمان ها بخشی از سیستم لوله کشی به صورت توکار بوده و از داخل دیوار عبور داده می شود که ممکن است به مرور زمان به دلایل مختلفی مانند پوسیدگی دچار نشتی و یا ترکیدگی شوند و از مهم ترین نشانه های آن نم، رطوبت، کپک زدن و ترکیدگی دیوار است که در صورت مشاهده هر کدام از این نشانه بایستی هر چه سریع تر برای فرایند تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه اقدامات لازم را انجام دهید.

نشتی لوله شوفاژ

نشتی لوله شوفاژ نیز یکی دیگر از موارد نشتی و ترکیدگی سیستم لوله کشی در ساختمان می باشد که البته ممکن است از دید شما نیز پنهان باشد اما لازم است با دلایل بروز این مشکل آشنا شوید که به قرار ذیل است:

 • استفاده از لوله ها و اتصالات بی کیفیت
 • برای این سیستم لوله کشی نوع پلاستیکی توصیه می شود که متاسفانه برخی افراد به دلیل عدم آگاهی از لوله های فلزی استفاده می کنند.
 • عدم استفاده از عایق بندی صحیح برای فصل سرد
 • از بین رفتن استحکام لوله ها بعد از گذشت زمان طولانی، به دلیل انقباض و انبساط
 • استفاده از لوله های غیر همجنس
 • حتما در زمان لوله کشی شوفاژ به خاک کف و دیوار توجه کنید، زیرا خاک های مرطوب و آهکی به دلیل این که خاصیت خورندگی دارند موجب ایجاد پوسیدگی لوله ها خواهند شد.

نشتی لوله سقف

در صورتی که سیستم لوله کشی از داخل سقف نیز عبور کرده باشد احتمال این که با نشتی و ترکیدگی آن مواجه شوید وجود دارد و در چنین شرایطی تنها با استفاده از دستگاه می توانید محل دقیق نشتی را پیدا کنید لذا توصیه می کنیم برای جلوگیری از خسارت های جبران ناپذیر و هزینه بر هر چه سریع تر با تاراز تاسیسات تماس بگیرید.

نشتی لوله های زیرزمینی

متاسفانه لوله های آب زیرزمینی نیز به دلیل عدم مراقبت صحیح ممکن است با مشکلات نشتی و ترکیدگی مواجه شوند و در صورتی که به موقع تشخیص داده نشود موجب هدر رفتن آب زیادی خواهد شد و البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که تشخیص ترکیدگی لوله های آب زیرزمینی بدون دستگاه امکان پذیر نخواهد بود.

اما برای اطمینان از این که هر کدام از سیستم های لوله کشی در ساختمان دچار نشتی شده است یا خیر می توانید بعد از بستن تمامی شیرهای آب عقربه کنتور را چک کنید در صورتی که عقربه همچنان در حرکت باشد به این معنا است که در محلی از ساختمان نشتی وجود دارد و باید برای تشخیص از خدمات تاراز تاسیسات استفاده کنید.

جهت دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله، تشخیص ترکیدگی لوله تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، تشخیص نم و رطوبت، تشخیص نم و رطوبت با دستگاه، رفع نم و رطوبت، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت با مجموعه تاراز تاسیسات در تماس باشید.

نشتی لوله های کف ساختمان

از مهم ترین علائم و نشانه های نشتی و ترکیدگی لوله های کف ساختمان می توان به رطوبت و نم در آن اشاره کرد. توصیه می کنیم در صورتی که هر گونه فرو رفتگی در کف را مشاهده کردید این احتمال را برای نشتی لوله قرار دهید و قبل از این که آب به سقف طبقات زیرین نفوذ کند با تاراز تاسیسات برای خدمات تشخیص و تعمیر ترکیدگی لوله تماس بگیرید. در ساختمان های ویلایی نیز در صورتی که ترکیدگی و نشتی در کف رخ دهد موجب تخریب و فرونشست ساختمان خواهد شد.

مزایای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران توسط تاراز تاسیسات

از مهم ترین مزیت های بهره مندی از دستگاه های نشت یاب تاراز تاسیسات برای پیدا کردن محل دقیق نشتی و یا ترکیدگی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • جلوگیری از وارد آمدن خسارت های مالی
 • کاهش خطر آلودگی آب
 • جلوگیری از هدر رفت آب
 • جلوگیری از تخریب های غیر ضروری و وارد آمدن هر گونه خسارت به سازه و زیرساخت های ساختمان
 • صرفه جویی در سایر هزینه جانبی برای تعمیر و یا تعویض لوله ها

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران

اولین سوالی که به ذهن کارفرما جهت اقدام برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران خطور می کند هزینه آن است که در این مورد باید گفت که قیمت نهایی این عملیات تخصصی توسط تکنسین تاراز تاسیسات به عوامل مختلفی بستگی دارد که از آن جمله می توان به محل ترکیدگی لوله اشاره کرد هرچه مدت زمان تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران سریع تر صورت پذیرد در نتیجه فرایند تعمیر و تعویض نیز با سرعت بالاتری انجام می شود.

البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که تاراز تاسیسات به دلیل بهره گیری از نیروهای متخصص به دلیل مهارت و تجربه بالای که در این زمینه دارند عملیات نشت یابی را با سرعت بالاتری انجام می دهند.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران

برآورد هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران

از دیگر عوامل تاثیر گذار در این زمینه اندازه و متراژ لوله می باشد هر چقدر متراژ لوله بالاتر باشد در نتیجه به زمان بیشتری برای نشت یابی نیاز دارد و از سوی دیگر در هزینه های جانبی برای تعمیر و تعویض نیز تاثیرگذار خواهد بود.

اما در حالت کلی توصیه می کنیم که برای انجام این فرایند از افراد متخصص کمک بگیرید زیرا این افراد با توجه به دانش و مهارتی که در این زمینه دارند نه تنها در کمترین زمان ممکن فرایند نشت یابی را انجام می دهند و مانع از افزایش هزینه های جانبی می شوند از سوی دیگر با وارد آمدن کمترین میزان خسارت و تخریب عملیات تعمیر و تعویض را نیز انجام می دهند.

از دیگر موارد مهم که می تواند در هزینه نهایی نشت یابی تاثیر داشته باشد مواد و مصالح به کار رفته در محل نشتی است به عنوان مثال در صورتی که نشتی و ترکیدگی در سیستم لوله و حمام و یا سرویس بهداشتی رخ داده باشد بایستی بعد از اتمام فرایند نشت یابی برای بازسازی دیوار و یا کف را کاشی کاری کنید.

شماره تماس تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران؟

برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران با شماره های مندرج در سایت تاراز تاسیسات در تماس باشید.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران؟

برآورد هزینه دقیق تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران، تنها با بررسی محل ترکیدگی امکانپذیر است.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا ۵ / ۵. تعداد آرا: ۲

تا کنون امتیازی داده نشده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.