نحوه تعمیر لوله آب منزل

نحوه تعمیر لوله آب منزل

۴
(۳)

تعمیر لوله آب منزل

تعمیر لوله های آب یکی از مهمترین مشکلاتی است که صاحبان خانه با آن روبرو هستند. شکسته شدن لوله های آب منزل امروزه یکی از چالش های بزرگ در هر منزل است. شکسته شدن لوله آب باعث بروز خطرات و خسارات زیادی به افراد و همچنین ساختمانها و سقف ها میشود. ممکن است صاحب خانه برای رفع این مشکل و درمان آسیب های ناشی از ترکیدگی لوله آب هزینه های زیادی را بپردازد. ترکیدگی احتمالا در حمام، آشپزخانه یا به طور کلی در خانه به وجود آید. اما ما باید از برخی دستورالعمل ها در هنگام ترکیدگی لوله آب منزل پیروی کنیم تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنیم.

اکثر انواع لوله های آب علاوه بر بسیاری از مواد دیگر از مس نیز ساخته می شوند و همچنین لوله های ساخته شده از آهن گالوانیزه وجود دارد که بیشتر در خانه های قدیمی ما شیوع دارد، اما این لوله ها باید دور ریخته شوند و با مواد بهتر جایگزین شوند زیرا به تجمع رسوبات معدنی کمک می کنند، که منجر به انسداد داخلی می شود که منجر به نشت آب می شود. همچنین، برخی از راه حل ها برای تعمیر لوله های آب وجود دارد، از جمله ( لوله فولادی) که تغییر نمی کند و زنگ نمی زند، زیرا از ماده ای مقاوم در برابر همه عواملی که منجر به آسیب می شوند ساخته شده است و یکی از سریعترین راه حل ها است که باعث ترکیدگی نمیشود.

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله آب

زمانی که لکه های تاریک بر روی دیوارها و همچنین سقف خانه وجود داشته باشد، یا قطره های آب از سقف به پایین می ریزد، این یکی از دلائل نشتی آب از لوله های پوسیده است و نیاز به تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه می باشد. همیشه لوله هایی که در زیرزمین قرار دارند دچار پوسیدگی و زنگ زده گی میشوند و بهمین خاطر دچار نشتی میشوند. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران توسط شرکت تاراز تاسیسات امکان پذیر می باشد. برای دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شمال تهران با شرکت تاراز تاسیسات تماس بگیرید.

خدمات تعمیر لوله آب منزل
خدمات تعمیر لوله آب منزل

مراحل ترمیم لوله آب

برای اینکه مراحل ترمیم لوله را با موفقیت به پایان برسانید، باید چند مرحله زیر را که به شما میگوییم دنبال کنید تا به نتیجه تضمین شده در محل کار برسید. این مراحل عبارتند از:

  • در ابتدا، باید تمام منابع آب را ببندید تا لوله خراب شده تعمیر شود
  • از گیره استیل برای ثابت کردن لوله ها استفاده کنید. 
  • سپس یک قطعه نوار لاستیکی را روی سوراخ یا شکافی که باعث نشت شده است بپیچید.
  • این روش های موقت را انجام دهید تا زمانی که روش نهایی در تعمیر لوله هارو انجام دهید، با توسل به شرکت های متخصص در این زمینه ها یا برقراری ارتباط با تکنسین هایی که تجربه زیادی در این کار دارند میتوانید لوله خراب را با کل یا بخشی از آن با یک لوله جدید جایگزین کنید.
  • طول اتصال لغزش را روی لوله خود علامت گذاری کنید. اتصال دهنده را در بالاترین نقطه نشتی لوله خود نگه دارید تا اتصال دهنده از هر طرف گسترش یابد. با استفاده از یک نشانگر، خط لوله را در انتهای اتصال اتصال لغزش بکشید. این به شما اطمینان می دهد که طول صحیح لوله بریده شده است ، بنابراین اتصال هنوز کار می کند.
  • برای برش محل نشتی لوله از دستگاه برش لوله استفاده کنید. ابزارهای برش لوله دستگاه های کوچکی هستند که هنگام چرخش به راحتی لوله ها را برش می دهند. لبه برش لوله را ۱ در (۲.۵ سانتی متر) در داخل خطی که کشیده اید تنظیم کنید و پیچ پایین دستگاه را محکم کنید.
  • برش لوله را کاملا دور لوله بچرخانید و دوباره پیچ را محکم کنید. نخ را محکم نگه دارید و برش لوله را محکم کنید تا جایی که از طریق لوله ها برش تمیز ایجاد کند. این کار را از خط دیگری که رسم کرده اید، ۱ در ۲.۵ سانتی متر تکرار کنید.
  • داخل و خارج لوله را با ابزار رفع کننده خراش دهید. ابزار deburring ابزاری خاص است که برای تراشیدن داخل و خارج لوله برای کمک به تغییر شکل آن پس از ایجاد برش استفاده می شود.
  • لوله را با دست خود که تنظیم نمی کند محکم نگه دارید و لبه تیغه ابزار حذف پرکننده را در داخل لوله تنظیم کنید. برای اصلاح آن با ابزار خود لبه داخلی لوله را خراش دهید. ابزار را از لوله برداشته و لبه خارجی آن را خراش دهید.
  • اتصال اسلاید را روی دو انتهای لوله قرار دهید. کوپل خود را برداشته و نوک آن را به یک طرف لوله بلغزانید. اتصال را به اندازه کافی فشار دهید تا بتوانید آن را به طرف دیگر لوله بریده شده نخ کنید. انتهای دیگر کوپلینگ را به لوله وصل کنید و بکشید تا لوله ها توسط کوپلینگ متصل شوند. مفصل لوله ها را به هم متصل می کند تا بتواند آب بین آنها جریان یابد.

در صورت نیاز به خدمات تشخیص ترکیدگی لوله تهران با شرکت تاراز تاسیسات در ارتباط باشید. شرکت تاراز تاسیسات بهترین مجموعه برای دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در تهران می باشد. هزینه تشخیص نشت لوله از مقالات کاربردی سایت تاراز تاسیسات می باشد که پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه کنید.

تعمیر لوله آب منزل توسط تاراز تاسیسات
تعمیر لوله آب منزل توسط تاراز تاسیسات

تعمیر لوله آب منزل توسط شرکت تاراز تاسیسات

مجموعه تاراز تاسیسات با بهره گیری از بروزترین دستگاه ها و مجرب ترین افراد آماده ارائه خدمات تاسیسات و تشخیص ترکیدگی و نم و رطوبت با دستگاه در تمام مناطق تهران می باشد. تعمیر لوله آب منزل توسط شرکت تاراز تاسیسات امکان پذیر می باشد. برای دریافت خدمات و استعلام قیمت با شرکت تاراز تاسیسات تماس بگیرید. تشخیص ترکیدگی لوله در تجریش با دستگاه توسط مجموعه تاراز تاسیسات انجام می شود جهت دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

نحوه تعمیر لوله آب منزل به چه صورت می باشد؟

ما در این مقاله از سایت تاراز تاسیسات به بررسی نحوه تعمیر لوله آب منزل به طور کامل پرداخته ایم برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

هزینه تعمیر لوله آب منزل چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه تعمیر لوله آب منزل با شرکت تاراز تاسیسات متخصص در امور تعمیر لوله آب منزل تماس بگیرید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا ۴ / ۵. تعداد آرا: ۳

تا کنون امتیازی داده نشده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.