رفع نم و رطوبت

رفع نم و رطوبت

۰
(۰)

نم و رطوبت یکی از مشکلاتی است که اغلب در خانه های قدیمی اتفاق می افتد. نم و رطوبت مشکلات بسیاری را به وجود می آورد که می تواند صاحب خانه را به دردسر بیاندازد. بنابراین رفع نم و رطوبت دیوار اهمیت بسیاری دارد. تاراز تاسیسات یکی از حرفه ای ترین شرکت هایی است که به صورت تخصصی در زمینه برطرف کردن نم و رطوبت فعالیت داشته و با بهره گیری از دستگاه های نشت یاب می تواند رایج ترین مشکل نم و رطوبت که همان ترکیدگی لوله است را برطرف کند. برای رفع مشکل تنها کافیست با این شرکت تماس بگیرید.

رفع نم و رطوبت دیوار

همان طور که می دانید زمان در نشت یابی و رفع نم و رطوبت اهمیت بسیاری دارد. بنابراین شما از هر روشی که استفاده می کنید باید به گونه ای باشد که به سرعت محل نشت را پیدا نمایید. هر چه نشت یابی زمان بیشتری ببرد، امکان تخریب و خسارات وارد به ساختمان شما نیز افزایش می یابد. بنابراین برای تشخیص نم و رطوبت و رفع آن٬ از افراد متخصص کمک بگیرید تا به سرعت محل دقیق نشت را به شما نشان دهند.

رفع نم و رطوبت با دستگاه

تشخیص نم و رطوبت با دستگاه نشت یاب یکی از روش های مدرن و نوین برای پیدا کردن محل نشت است. تشخیص ترکیدگی لوله یا تشخیص نم و رطوبت با استفاده از دستگاه های نشت یاب به راحتی و در کوتاه ترین زمان اتفاق می افتد. همچنین با توجه به این که دستگاه های نشت یاب با بهره گیری از امواج می توانند به خوبی و بدون نیاز به تخریب به شما محل نشت و ترکیدگی لوله را نشان دهند، استفاده از آن رواج بسیاری دارد.

رفع نم و رطوبت

مدت زمان تشخیص نم و رطوبت با دستگاه

زمان مورد نیاز برای تشخیص نم و رطوبت با استفاده از دستگاه های نشت یاب به محل نشت بستگی دارد. درست است که دستگاه های نشت یاب می توانند در کوتاه ترین زمان محل دقیق نشت را به شما نشان دهند ولی متراژ لوله ها و محل عبور لوله ها می تواند زمان این تشخیص را کم و یا زیاد کرد. ولی به طور کلی می توان گفت که تشخیص نم و رطوبت با استفاده از دستگاه های نشت یاب یکی از سریع ترین راه ممکن برای پیدا کردن محل دقیق نشت می باشد.

انواع دستگاه های نشت یاب

دستگاه های نشت یاب یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه های تولید شده برای تشخیص نم و رطوبت و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه به شمار می رود. این دستگاه ها می توانند با ارسال امواج محل نشت را تشخیص دهند. نشت یاب حرارتی، صوتی و مادون قرمز سه دستگاه نشت یابی است که در ایران برای پیدا کردن محل دقیق نشت مورد استفاده قرار می گیرد.

نشت یاب صوتی:

همان طور که می دانید نشت و یا ترکیدگی لوله صدایی متفاوت را تولید می کند که این صدا با گوش قابل شنیدن نیست ولی دستگاه های نشت یاب به راحتی می تواند این صدا را تشخیص دهد.

نشت یاب حرارتی:

وجود نم و رطوبت در ساختمان باعث اختلافات دمایی می شود و وظیفه دستگاه های نشت یاب حرارتی است که این اختلافات دمایی را تشخیص داده تا بتوانید با کمترین تخریب محل نشت را برطرف کنید.

نشت یاب مادون قرمز:

نشت یاب مادون قرمز یکی از قوی ترین دستگاه های نشت یاب است که می تواند محل دقیق نشت و ترکیدگی لوله را در ارتفاعات ۴۰ متری نیز به شما نشان دهد.

جهت دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله، تشخیص ترکیدگی لوله تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، تشخیص نم و رطوبت، تشخیص نم و رطوبت با دستگاه، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت با متخصصین مجموعه تاراز تاسیسات در تماس باشید.

نکات حائز اهمیت در رفع نم و رطوبت بدون دستگاه

در برخی مواقع شما نمی دانید که نم و رطوبت از ترکیدگی و نشت لوله است یا خیر. برای تشخیص نم و رطوبت چند راه حل سریع و اصولی وجود دارد که عبارت است از:

تمامی شیرهای ساختمان را بسته و دقت کنید که آیا صدای چکه کردن و یا نشتی به گوشتان می رسد یا خیر. در صورتی که به هر نوع صدایی مشکوک شدید می توانید آن را با روش های اصولی تر پیگیری کنید.

بر روی دیوار، سقف و کفپوش ساختمان به خوبی نظارت داشته باشید و در صورتی که علائمی همچون ترک، تغییر رنگ و یا پوسته پوسته شدن را مشاهده کردید با یک متخصص در میان بگذارید.

همچنین با کاهش فشار آب در طولانی مدت نیز می توانید نتیجه بگیرید که نشت در لوله ها اتفاق افتاده است.

قبض آب خود را با دوره های قبلی مقایسه کنید و در صورت افزایش چشمگیر قبض علت را جویا شوید.

وجود بوی نم و رطوبت شدید در ساختمان نیز یکی از دلایل ترکیدگی و یا نشت لوله به شمار می رود.

هزینه رفع نم و رطوبت

رفع نم و رطوبت قطعا هزینه هایی را به دنبال دارد. ولی دلیل نم و رطوبت تعیین کننده قیمت آن می باشد. در صورتی که دلیل نم و رطوبت ساختمان به دلیل نشت و یا ترکیدگی لوله ها باشد، هزینه آن به محل نشت و متراژ لوله ها بستگی دارد. در نتیجه نمی توان به صورت دقیق قیمتی را برای رفع نم و رطوبت در نظر گرفت. جهت اطلاع از هزینه های تقریبی نشت یابی و رفع نم و رطوبت تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

تشخیص نم و رطوبت

تشخیص دقیق محل نشت با استفاده از دستگاه های نشت یاب امکان پذیر است.
در هنگام تشخیص محل نشت لوله با دستگاه های نشت یاب نیازی به هیچ گونه تخریب نیست.
هزینه نشت یابی در این روش بسیار پایین تر است.
یکی دیگر از مزایای مهم استفاده از دستگاه های نشت یاب تشخیص فوری این دستگاه است.

آشنایی با دستگاه نشت یاب

دستگاه های نشت یاب با استفاده از امواج کار می کند. این دستگاه ها به صورت خیلی ساده و آسان می تواند محل دقیق نشت را در اختیار شما قرار دهد ولی برای این که بتوانید به خوبی و صحیح محل نشت را تشخیص دهید بهتر است به صورت کامل با نحوه کار دستگاه های نشت یاب آشنا باشید. جهت آشنایی بیشتر با دستگاه های نشت یاب و نحوه کار با آن ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

تشخیص نم و رطوبت چگونه انجام میگیرد؟

تشخیص نم و رطوبت یکی از کارهای بسیار تخصصی است که توسط شرکت های بسیار حرفه ای صورت می گیرد. تراز تاسیسات یکی از شرکت های فوق حرفه ای است که به صورت کاملا فعال در این زمینه مشغول به کار می باشند. در صورتی که هر گونه نم و رطوبتی را در ساختمان خود مشاهده کردید، بهتر است هر چه سریع تر از طریق شماره های درج شده در سایت با این شرکت تماس گرفته و مشکل را در میان بگذارید 

رفع نم و رطوبت دیوار

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بر روی دیوار ساختمان خود نشانه هایی از نم و رطوبت را مشاهده کرده باشید. ولی پی به دلیل بروز این مشکل نبرده اید. تاراز تاسیسات با پیگیری علائم و نشانه های نم و رطوبت دیوار اصلی ترین دلیل بروز این مشکل را جویا شده، و با استفاده از بهترین روش این عارضه را برطرف خواهد کرد.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تا کنون امتیازی داده نشده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.