رفع نم و رطوبت در تهران

رفع نم و رطوبت در تهران

۰
(۰)

یکی از معضلات زندگی شهر نشینی متصل بودن اتصالات به ساختمان های مجاور می باشد. بدین معنا که در صورت بروز نشت در لوله های هر یک از واحدها، امکان نم و رطوبت در ساختمان های دیگر نیز وجود دارد. بنابراین برای رفع نم و رطوبت در تهران باید از دستگاه های نشت یاب استفاده کرد. این دستگاه ها می تواند به بهترین شکل ممکن و در کوتاه ترین زمان محل دقیق نم و رطوبت را بدون تخریب تشخیص دهد.


نکات حائز اهمیت جهت جلوگیری از نم و رطوبت در تهران


روشن کردن هود و هواکش در هنگام پخت و پز
شناسایی نم و رطوبت در ساختمان
چیدمان صحیح مبلمان جهت به گردش درآمدن هوا در خانه
پراکنده کردن گیاهان در خانه و فاصله انداختن آن ها با دیوار
خشک کردن لباس ها در خارج از خانه
شستن دیوارها با استفاده از دستمال مرطوب و جلوگیری از شستشوی مستقیم


در صورتی که منشاء نم و رطوبت در خانه به دلیل نشت لوله باشد چه کار کنیم؟


نم و رطوبت در خانه به صورت زیاد، معولا به دلیل ترکیدگی و یا نشت لوله ها صورت می گیرد. بنابراین در صورت بروز نم و رطوبت در ساختمان باید اتصالات و لوله کشی های ساختمان را مورد بررسی قرار دهید. دستگاه های نشت یاب به خوبی می توانند این کار را انجام دهند. بنابراین در هنگام مواجه شدن با نم و رطوبت در هر قسمت از خانه با کارشناسان تاراز تاسیسات تماس حاصل نمایید.


رفع نم و رطوبت در تهران بدون تخریب


نم و رطوبت یکی از مشکلاتی است که تمامی افراد خصوصا آپارتمان نشینان تهران را تهدید می کند. عوامل مختلفی می تواند باعث ایجاد نم و رطوبت در ساختمان شود که تشخیص صحیح و رفع به موقع این مشکل می تواند از تخریبات بیشتر ساختمان و خسارات وارده جلوگیری کند. نم و رطوبت در تهران می تواند علائم و نشانه های مختلفی داشته باشد که ترک دیوار و تغییر رنگ و پوسته پوسته شدن یکی از رایج ترین آن ها می باشد. معمولا نشت لوله در ساختمان های قدیمی و فرسوده بیشتر گزارش می شود ولی برخی از ساختمان های نوساز نیز به دلیل عدم استفاده از لوله های مرغوب و یا نصب غیر استاندارد نیز ممکن است دچار نشت گردد. بنابراین برای این که نشت و ترکیدگی لوله بدون تخریب تشخیص داده شود، دستگاه های نشت یاب مورد استفاده قرار می گیرد.


عولرض نم و رطوبت در تهران

  • تجمع مگس
  • تجمع قارچ ها و باکتری ها
  • مشاهده کپک بر روی دیوار
  • آسیب به اموال و لوازم خانه
  • بروز بیماری های تنفسی
  • بروز آلرژی های شدید


نشت لوله های فاضلاب


لوله های خروجی سرویس بهداشتی و حمام مملو از آلودگی و باکتری هستند و نشت در این لوله ها می تواند خسارات بسیاری را به ساختمان وارد کرده و برای سلامتی ساکنین بسیار خطرآفرین باشد. بنابراین نشت یابی فوری لوله های فاضلاب اهمیت بسیاری دارد. همچنین اکثر لوله های فاضلاب از کفپوش ساختمان رد می شود و در صورتی که نشت پیدا کند هیچ نشانه های در داخل ساختمان شما مشاهده نمی شود ولی ممکن است این نشت باعث نم و رطوبت در ساختمان های پایینی گردد. به همین دلیل نشت یابی و سرویس دوره ای لوله ها اهمیت بسیاری دارد.

رفع نم و رطوبت در تهران


سرویس دوره ای لوله های آب


لوله ها دارای عمر مفیدی هستند و پس از طی این دوران امکان دارد که لوله ها دیگر نتوانند به خوبی کارکرد داشته باشند. برای این که از نشت و ترکیدگی لوله ها جلوگیری شود پیشنهاد می کنیم که به صورت دوره ای آن ها را مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده هر گونه علائم پوسیدگی و یا خرابی، پیش از بروز نشت آن ها را تعویض کنید تا خساراتی به ساختمان شما وارد نگردد.

جهت دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله، تشخیص ترکیدگی لوله تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، تشخیص نم و رطوبت، تشخیص نم و رطوبت با دستگاه، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ورامین، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در قرچک و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در پاکدشت با متخصصین مجموعه تاراز تاسیسات در تماس باشید.


رفع نم و رطوبت دیوار در تهران


دیوارها معمولا بیشتر در معرض نم و رطوبت قرار دارند زیرا اکثر لوله های آب از داخل دیوار عبور کرده است. بنابراین مشاهده علائمی همچون ترک دیوار و یا تغییر رنگ نشان دهنده نشت در لوله ها به شمار می رود. در این حالت نشت و ترکیدگی لوله با چشم قابل مشاهده نیست و باید از دستگاه های نشت یاب برای تشخیص آن استفاده کرد.


رفع نم و رطوبت در سقف


بسیاری از ساختمان ها به دلیل عدم عایق کاری صحیح و استاندارد در شروع فصل بارش نشانه هایی از نم و رطوبت در سقف خودنمایی می کند. ولی در صورتی که در آپارتمان زندگی می کنید و علائمی از نم و رطوبت را در سقف خانه مشاهده کردید، قطعا لوله های واحد بالایی نشت پیدا کرده و باعث ایجاد نم و رطوبت در سقف خانه شما شده است. برای این کار باید طبقات بالایی نشت یابی شود تا خسارات جدی به بار نیاورد.


رفع نم و رطوبت در تهران با دستگاه


یکی از سریع ترین روش تشخیص نم و رطوبت در ساختمان استفاده از دستگاه های نشت یاب می باشد. دستگاه های نشت یاب مورد استفاده در ایران سه نوع نشت یاب مادون قرمز، نشت یاب صوتی و نشت یاب های حرارتی می باشند که استفاده از نشت یاب های صوتی رواج بیشتری دارند. این دستگاه ها با امواج محل نشت را تشخیص می دهند و هیچ گونه تخربی را به دنبال نخواهند داشت. به همین دلیل رفع نم و رطوبت در تهران با دستگاه بدون تخریب صورت می گیرد.


هزینه رفع نم و رطوبت در تهران


محل نشت و متراژ ساختمان دو فاکتور بسیار مهم در تعیین هزینه رفع نم و رطوبت در تهران به شمار می رود. با توجه به این که برای پیدا کردن محل دقیق نم و رطوبت گاهی ممکن است واحدهای مجاور و یا واحدهای بالایی نیز نشت یابی شود، در برخی موارد زمان زیادی برای نشت یابی ساختمان وجود دارد. در نتیجه زمان مورد نظر برای تشخیص محل دقیق نم و رطوبت بر روی هزینه های تشخیص تاثیر بسیاری دارد. در نتیجه نمی توان به صورت تقریبی هزینه ای را بابت نشت یابی در نظر گرفت. جهت برآورد هزینه های پیدا کردن محل نشت لوله و رفع آن با شماره تاراز تاسیسات تماس حاصل نمایید.

چقدر از این مقاله راضی بودید؟

به این مقاله رای دهید!

میانگین آرا ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تا کنون امتیازی داده نشده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.